|
|
Když jsme si s Martinem Brixim volali, že by ke 30 letům Projektu Šance mohl vzniknout nějaký „oslavný“ vizuál, uplynulo sotva pět minut a ozval se chechtající se Martin: „Hotovo!“ A my jsme jen seděli a říkali si, jestli si z nás nedělá legraci. Nedělal :) Je pravda, že doladění do nejmenších detailů nám pak zabralo ještě pár… měsíců, ale stálo to za to. Vizuál si postupně berou za svůj naši dlouhodobí mediální partneři a my s radostí sledujeme, jak žije vlastním životem. A aby toho nebylo málo – za Projekt Šance ještě navíc „lobbují“ přátelé z velké mediální agentury Carat, takže se ještě máme na co těšit... |