Zdravím všechny.
Jmenuju se Martin a v životě jsem to neměl lehký.


Nejdřív dětský domov a po něm ulice, kde jsem to musel zvládnout sám. Vůbec jsem netušil, jak moc to bude těžký. Hledal jsem kamarády a zázemí, ale nikde nic...?

Naštěstí mě jeden z klientů přivedl do Projektu Šance k panu Lászlovi. Tam mi pomohli s bydlením, mohl jsem chodit do pracovní terapie v Domě Šance a prostředí mi bylo hodně známé, tím myslím to, že tam byla skupina lidí, která mi připomínala dětský domov, což bylo pro mě snazší, tak jsem rychle zapadl. Pan László mě podporoval i v kreslení a za to jsem byl rád, že dělám něco, co v dětském domově nebylo. Už ale hodně záleželo na mně, co a jak bude, dostal jsem sílu nevzdávat se.

Image

Před několika lety jsem jen tak náhodou fotil na svůj „sociální“ mobil, a protože se fotky setkaly s dobrou reakcí, začal jsem se focení věnovat. Trpělivě mě vedli k tomu, abych se více ve focení rozvíjel. Sponzor Projektu Šance mě dokonce podpořil novým digitálním foťákem, tiskem i rámováním mých prvních fotek.

Stále slyším dobré rady, co a jak bych měl a mohl, konzultuji i s Lászlem, který stál u mého zrodu, ale přiznávám, že si jdu svojí cestou. To byla pro mě hlavní rada Roberta Vana, když nás navštívil v Domě Šance a řekl mi, abych si od nikoho radit nenechal. 😊😊😊

S Pavlem, Lászlovým asistentem, jsem pro Vás vybral svoje nejlepší fotografie, a když se Vám budou líbit, tak si je můžete koupit. Rád Vám fotky podepíšu a kdo ví…

TŘEBAS BUDU JEŠTĚ SLAVNEJ FOTOGRAF
Váš Martin

Objednávka


Jé. Tak to jste mi udělali radost, že jste klikli do této rubriky😊

Fotku pro Vás rád vyrobím (digitální tisk) a pošlu Vám ji podepsanou.
Cena fotografie se odvíjí od její velikosti.
Například: formát A3 bych Vám rád prodal za 300 Kč, aby mi po zaplacení nákladů a pošty něco zbylo:)

Fotku Vám můžu vytisknout ve formátu, který budete chtít (bude-li to technicky možné).
I když peníze pošlete do Projektu Šance, všechny dostanu do koruny.

Na tento e-mail info@projektsance.cz pošlete číslo fotky/fotek, které Vás zaujaly, a napište formát, v jakém si je přejete. Ozve se Vám Pavel – asistent pana Lászla (mobil: 721 270 250), abyste domluvili podrobnosti.

Pavlovi můžete klidně rovnou zavolat a na všem se domluvit.

I když s focením stále ještě začínám, už mám vlastně „svého“ asistenta a to je príma😊

Děkuji Vám.

Martin